BABY PLUSH PEG
BS RATTLE N TEETER PLUSH PEG_GIRAFFE
13084-000-00B-06-R
BABY PLUSH PEG
13084-000-00B-06-R
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 months |
| Style Number | 13084 |
|---|---|
| Version Number | 13084-000 |
| Material | 13084-000-00B-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451130845 |
| Item UPC | 074451130845 |
| Color | MEERKLEURIG |
| Material Summary | 60% Kleding stof, 40% Plastic |
| Fill Material Summary | 100% Polyester vulling |
| Assembled Dimensions (in) | 14.8" (H) x 2.0" (W) x 5.8" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 37.6 cm (H) x 5.08 cm (W) x 14.73 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.121 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.055 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 14.8" (H) x 5.79" (W) x 2.01" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 37.6 cm (H) x 14.7 cm (W) x 5.1 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.313515 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Cube (cm) | 8877.75 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.958 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.89 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.89" (H) x 7.01" (W) x 11.22" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 17.5 cm (H) x 17.8 cm (W) x 28.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|