BABY PLUSH PEG
BS PULL PLAY N BOOGIE MUSICAL_MONKEY
13089-000-000-04-R
BABY PLUSH PEG
13089-000-000-04-R
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 months |
| Style Number | 13089 |
|---|---|
| Version Number | 13089-000 |
| Material | 13089-000-000-04-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451130890 |
| Item UPC | 074451130890 |
| Color | MEERKLEURIG |
| Material Summary | 60% Kleding stof, 35% Plastic, 5% Metaal |
| Fill Material Summary | 100% Polyester vulling |
| Assembled Dimensions (in) | 14.4" (H) x 5.5" (W) x 3.1" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 36.58 cm (H) x 13.97 cm (W) x 7.87 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.352 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.16 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 14.96" (H) x 7.09" (W) x 2.76" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 38.0 cm (H) x 18.0 cm (W) x 7.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.328285 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.09 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.95 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.54" (H) x 6.3" (W) x 13.78" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 16.6 cm (H) x 16.0 cm (W) x 35.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 4.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 4 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|