BABY GIFT SET
BS 5PC TOY GIFT SET_SOOTHERS N SHAKERS
16677-000-000-06-R
BABY GIFT SET
16677-000-000-06-R
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 24 months |
| Style Number | 16677 |
|---|---|
| Version Number | 16677-000 |
| Material | 16677-000-000-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451166776 |
| Item UPC | 074451166776 |
| Color | MEERKLEURIG |
| Material Summary | 98% Plastic, 2% Metaal |
| Assembled Dimensions (in) | 8.0" (H) x 13.0" (W) x 4.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 20.32 cm (H) x 33.02 cm (W) x 11.43 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.66 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.3 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.0" (H) x 13.0" (W) x 4.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.32 cm (H) x 33.02 cm (W) x 11.43 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.064378 |
| Case Pack Cube (m) | 0.058 |
| Case Pack Weight (lb) | 8.228 |
| Case Pack Weight (kg) | 3.74 |
| Case Pack Dimensions (in) | 9.3" (H) x 13.8" (W) x 27.8" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 23.62 cm (H) x 35.05 cm (W) x 70.61 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|