WATER MAT
BS DB LITTLE MERMAID SEA TREAS WATER MAT
17110-000
WATER MAT
17110-000
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 12 months |
| Style Number | 17110 |
|---|---|
| Version Number | 17110-000 |
| Material | 17110-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | WATER MAT |
| Color | PAARS |
| Material Summary | 90% Plastic, 10% EVA-schuim (ethyleenvinylacetaat) |
| Assembled Dimensions (in) | 1.26" (H) x 18.0" (W) x 15.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 3.2 cm (H) x 45.72 cm (W) x 38.1 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 1.57 in (H) x 5.51 in (W) x 5.7 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 4.0 cm (H) x 14.0 cm (W) x 14.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.334 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.152 |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|