POTTY
ING FOLDAWAY TRAVEL POTTY
17284-091-000-04-R
POTTY
17284-091-000-04-R
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 months |
| Style Number | 17284 |
|---|---|
| Version Number | 17284-091 |
| Material | 17284-091-000-04-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| EAN | 0074451172845 |
| Item UPC | 074451172845 |
| Color | GRIJS |
| Material Summary | 100% Plastic |
| Frame Material Summary | 100% Plastic |
| Assembled Dimensions (in) | 1.1" (H) x 14.37" (W) x 10.94" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 2.8 cm (H) x 36.5 cm (W) x 27.8 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 10.94 in (H) x 4.92 in (W) x 1.4 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 27.8 cm (H) x 12.5 cm (W) x 3.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.66 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.3 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 12.6" (H) x 5.63" (W) x 2.08" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 32.0 cm (H) x 14.3 cm (W) x 5.28 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.385469 |
| Case Pack Cube (m) | 0.011 |
| Case Pack Weight (lb) | 4.466 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.03 |
| Case Pack Dimensions (in) | 11.93" (H) x 6.22" (W) x 8.98" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 30.3 cm (H) x 15.8 cm (W) x 22.8 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 4 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|