BATHER
ING FOLDAWAY 2 POSITION BATHER PINK
17378-000
BATHER
17378-000
| Gender | Vrouw |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 months |
| Style Number | 17378 |
|---|---|
| Version Number | 17378-000 |
| Material | 17378-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | Summer by Ingenuity™ |
| Category | BATH |
| SubCategory | BATHER |
| Color | ROZE |
| Material Summary | 78.7% Metaal, 12.9% Plastic, 8.4% Kleding stof |
| Fill Material Summary | 96% Plastic, 4% Polyethyleenschuim |
| Assembled Dimensions (in) | 13.19" (H) x 13.39" (W) x 23.03" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 33.5 cm (H) x 34.0 cm (W) x 58.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 3.15 in (H) x 12.99 in (W) x 13.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 8.0 cm (H) x 33.0 cm (W) x 35.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.431 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.105 |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|