POTTY
BS CARS FLIP AND SIT POTTY SEAT PDQ
17441-010
POTTY
17441-010
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 months |
| Style Number | 17441 |
|---|---|
| Version Number | 17441-010 |
| Material | 17441-010 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| Color | ROOD |
| Material Summary | 100% Plastic |
| Frame Material Summary | 100% Plastic |
| Assembled Dimensions (in) | 8.86" (H) x 11.02" (W) x 15.75" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 22.5 cm (H) x 28.0 cm (W) x 40.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 1.65 in (H) x 11.02 in (W) x 15.7 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 4.2 cm (H) x 28.0 cm (W) x 40.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.521 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.237 |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|