POTTY
BS DISNEY MY SIZE POTTY STITCH
17457-047-000-01-E
POTTY
17457-047-000-01-E
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 months |
| Style Number | 17457 |
|---|---|
| Version Number | 17457-047 |
| Material | 17457-047-000-01-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| EAN | 0074451174573 |
| Item UPC | 074451174573 |
| Color | TALING |
| Material Summary | 100% Plastic |
| Frame Material Summary | 100% Plastic |
| Assembled Dimensions (in) | 15.24" (H) x 10.51" (W) x 15.87" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 38.7 cm (H) x 26.7 cm (W) x 40.3 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 5.71 in (H) x 14.96 in (W) x 13.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 14.5 cm (H) x 38.0 cm (W) x 33.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.218 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.008 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 16.61" (H) x 14.17" (W) x 6.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 42.2 cm (H) x 36.0 cm (W) x 16.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.885226 |
| Case Pack Cube (m) | 0.025 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.728 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.24 |
| Case Pack Dimensions (in) | 16.61" (H) x 14.17" (W) x 6.5" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 42.2 cm (H) x 36.0 cm (W) x 16.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Verplicht |
| Battery Summary | 2 AAA Batterijen vereist (Alleen voor demo) |
| Battery 1 Code | R03 |
| Battery 1 Included | Alleen voor demo |
| Battery 1 Life | 200.0 |
| Battery 1 Qty | 2 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|