BABY PLASTIC PEG
BE SHAKE N GROOVE TOY MARACAS
17466-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
17466-000-000-06-R
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 months |
| Style Number | 17466 |
|---|---|
| Version Number | 17466-000 |
| Material | 17466-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451174665 |
| Item UPC | 074451174665 |
| Color | MEERKLEURIG |
| Material Summary | 95% Plastic, 5% Polyester |
| Assembled Dimensions (in) | 6.02" (H) x 2.18" (W) x 2.18" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 15.29 cm (H) x 5.54 cm (W) x 5.54 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.136 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.062 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.48" (H) x 5.51" (W) x 2.52" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.0 cm (H) x 14.0 cm (W) x 6.4 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.44698 |
| Case Pack Cube (m) | 0.013 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.97 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.35 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.99" (H) x 8.46" (W) x 11.42" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 20.3 cm (H) x 21.5 cm (W) x 29.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|