DOOR JUMPER
BS DB POOH DOOR JUMPER
17477-050
DOOR JUMPER
17477-050
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 6 - 12 months |
| Style Number | 17477 |
|---|---|
| Version Number | 17477-050 |
| Material | 17477-050 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | PLAYGEAR |
| SubCategory | DOOR JUMPER |
| Color | BLAUW |
| Material Summary | 60% Metaal, 30% Plastic, 10% Kleding stof |
| Assembled Dimensions (in) | 76.39" (H) x 16.9" (W) x 13.8" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 194.04 cm (H) x 42.93 cm (W) x 35.05 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 4.5 in (H) x 17.0 in (W) x 11.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 11.43 cm (H) x 43.18 cm (W) x 27.9 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.422 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.01 |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|