BABY PLUSH PEG
BE OE SHADES_OF_THE_SEA TEETHER BOOK
17615-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
17615-000-000-06-R
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 months |
| Style Number | 17615 |
|---|---|
| Version Number | 17615-000 |
| Material | 17615-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451176157 |
| Item UPC | 074451176157 |
| Color | MEERKLEURIG |
| Collection | Ocean Explorers |
| Material Summary | 65% Kleding stof |
| Fill Material Summary | 100% Polyester vulling |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 11.42" (H) x 6.93" (W) x 0.98" (L) |
|---|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 29.0 cm (H) x 17.6 cm (W) x 2.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.216726 |
| Case Pack Cube (m) | 0.006 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.408 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.64 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.69" (H) x 7.48" (W) x 7.48" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 17.0 cm (H) x 19.0 cm (W) x 19.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|