BOOSTERS & CTHC
BS MARVEL SPIDEY MY SPOT BOOSTER
17979-050-000-03-R
Digital Assets
Video - Product Detail .MP4 (Evergreen)

| Style Number | 17979 |
|---|
| Version Number | 17979-050 |
|---|
| Material | 17979-050-000-03-R |
|---|
| Brand | Bright Starts™ |
|---|
| Partnership | Marvel |
|---|
| Category | MEALTIME |
|---|
| SubCategory | BOOSTERS & CTHC |
|---|
| EAN | 0074451179790 |
|---|
| Item UPC | 074451179790 |
|---|
| Color | BLAUW |
|---|
| Material Summary | 90% Plastic, 10% Polyester |
|---|
| Assembled Dimensions (in) | 7.8" (H) x 14.96" (W) x 14.5" (L) |
|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 19.8 cm (H) x 38.0 cm (W) x 36.83 cm (L) |
|---|
| Weight of Product Alone (lb) | 1.496 |
|---|
| Weight of Product Alone (kg) | 0.680 |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.46" (H) x 14.09" (W) x 14.88" (L) |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.5 cm (H) x 35.8 cm (W) x 37.8 cm (L) |
|---|
| Case Pack QTY | 3.0 |
|---|
| Case Pack Cube (ft) | 1.859953 |
|---|
| Case Pack Cube (m) | 0.053 |
|---|
| Case Pack Cube (cm) | 52668.0 |
|---|
| Case Pack Weight (lb) | 5.39 |
|---|
| Case Pack Weight (kg) | 2.45 |
|---|
| Case Pack Dimensions (in) | 13.78" (H) x 14.96" (W) x 15.59" (L) |
|---|
| Case Pack Dimensions (cm) | 35.0 cm (H) x 38.0 cm (W) x 39.6 cm (L) |
|---|
| Number Of Inners | 1.0 |
|---|
| Units Per Inner | 3.0 |
|---|
| Inner Description | 1 INNERS W/ 3 PCS |
|---|
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | |
|---|
Products in this grouping
3 products