BABY BOX TOY
Roll & Glow Monkey™ Speelgoed
52181-000-000-06-E
- Druk op de bovenkant van de hoed van de aap en laat de lol beginnen
- Wielen lichten op en er is muziek te horen wanneer de aap begint te rollen
- Bevordert beweging
BABY BOX TOY
52181-000-000-06-E
| Product Description | De Bright Starts™ Roll & Glow Monkey™ rolt door de kamer met oplichtende wielen en muziek! Druk op de bovenkant van de hoed van de aap en laat de pret beginnen. Baby’s gekke vriend begint te rollen en wordt verlicht, waardoor je baby wordt aangemoedigd om erachteraan te gaan. Je baby kan hem najagen en vangen en het hele leuke proces herhalen. De Roll & Glow Monkey zal je baby zeker aan het lachen en bewegen brengen! |
|---|
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 months |
| Style Number | 52181 |
|---|---|
| Version Number | 52181-000 |
| Material | 52181-000-000-06-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451521810 |
| Item UPC | 074451521810 |
| Color | MEERKLEURIG |
| Collection | Lights, Lights Baby |
| Material Summary | 76% Plastic, 16% Metaal, 8% Electronic Parts |
| Assembled Dimensions (in) | 5.1" (H) x 6.6" (W) x 5.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 12.95 cm (H) x 16.76 cm (W) x 13.46 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.144 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.52 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 5.91" (H) x 7.68" (W) x 5.51" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 15.0 cm (H) x 19.5 cm (W) x 14.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.086208 |
| Case Pack Cube (m) | 0.031 |
| Case Pack Weight (lb) | 9.57 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.35 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.5" (H) x 12.52" (W) x 17.64" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 21.59 cm (H) x 31.8 cm (W) x 44.8 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Verplicht |
| Battery Summary | 3 AAA Batterijen vereist (Niet inbegrepen) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 450 |
| Battery 1 Included | Niet inbegrepen |
| Battery 1 Life | 300.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 9.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|