BABY PLUSH PEG
Snuggle & Teethe™-speeltje
8916-000-000-12-R
- Zachte, pluchen, stoffen lichaampjes van hoge kwaliteit met patroonaccenten en kreukelbuikjes
- Voetjes als bijtringen met texturen die het tandvlees van je baby verzachten
BABY PLUSH PEG
8916-000-000-12-R
| Product Description | Deze zachte pluchen maatjes zijn heerlijk om mee te knuffelen, en hun voetjes dienen als bijtringen voor het verzachten van pijnlijk tandvlees. De Bright Starts™ Snuggle & Teethe™ is het perfecte maatje dankzij zachte stoffen, kreukelgeluidjes en zachte plastic bijtringen. Deze bijtringen zijn perfect voor onderweg, en zijn beschikbaar als twee verschillende junglekarakters. |
|---|
| Gender | Uniseks |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 months |
| Style Number | 8916 |
|---|---|
| Version Number | 8916-000 |
| Material | 8916-000-000-12-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451089167 |
| Item UPC | 074451089167 |
| Color | MEERKLEURIG |
| Material Summary | 75% Kleding stof, 25% Plastic |
| Fill Material Summary | 100% Polyester vulling |
| Assembled Dimensions (in) | 6.4" (H) x 1.8" (W) x 10.8" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 16.26 cm (H) x 4.57 cm (W) x 27.43 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.139 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.063 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 11.42" (H) x 8.66" (W) x 2.36" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 29.0 cm (H) x 22.0 cm (W) x 6.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 12.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.505002 |
| Case Pack Cube (m) | 0.014 |
| Case Pack Cube (cm) | 14300.052 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.86 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.3 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.9" (H) x 10.9" (W) x 11.6" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 17.53 cm (H) x 27.69 cm (W) x 29.46 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 2.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 2 PCS |
| Batteries Required | Niet verplicht |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|