PLAY GYM
BS TUMMY TIME PROP_N_PLAY
10841-000-000-03-R
PLAY GYM
10841-000-000-03-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 10841 |
|---|---|
| Version Number | 10841-000 |
| Material | 10841-000-000-03-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451108417 |
| Item UPC | 074451108417 |
| Color | GRÅ |
| Material Summary | 85% Stoff, 15% Plast |
| Fill Material Summary | 99% Polyester fyll, 1% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 7.9" (H) x 35.0" (W) x 29.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 20.07 cm (H) x 88.9 cm (W) x 74.93 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 4.7 in (H) x 15.4 in (W) x 13.6 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 11.94 cm (H) x 39.12 cm (W) x 34.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.99 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.45 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 15.0" (H) x 14.09" (W) x 4.33" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 38.1 cm (H) x 35.8 cm (W) x 11.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 3.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.714071 |
| Case Pack Cube (m) | 0.049 |
| Case Pack Weight (lb) | 6.292 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.86 |
| Case Pack Dimensions (in) | 15.47" (H) x 13.07" (W) x 14.65" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 39.3 cm (H) x 33.2 cm (W) x 37.2 cm (L) |
| Number Of Inners | 1.0 |
| Units Per Inner | 3.0 |
| Inner Description | 1 INNERS W/ 3 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|