TEETHER
BS STAY COOL GEL FILLED 3PK TEETHER
11798-0FR-000-12-R
| Gender | Unisex |
|---|
| User Age Group | Toddler |
|---|
| User Age Range | 3 - 36 måneder |
|---|
| Style Number | 11798 |
|---|
| Version Number | 11798-0FR |
|---|
| Material | 11798-0FR-000-12-R |
|---|
| Brand | Bright Starts™ |
|---|
| Category | BABY PEG TOYS |
|---|
| SubCategory | TEETHER |
|---|
| EAN | 0074451117983 |
|---|
| Item UPC | 074451117983 |
|---|
| Color | FLERFARGET |
|---|
| Material Summary | 100% Plast |
|---|
| Fill Material Summary | 100% Væske |
|---|
| Assembled Dimensions (in) | 3.0" (H) x 0.75" (W) x 3.0" (L) |
|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 7.62 cm (H) x 1.91 cm (W) x 7.62 cm (L) |
|---|
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
|---|
| Weight of Product Alone (lb) | 0.176 |
|---|
| Weight of Product Alone (kg) | 0.08 |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.6" (H) x 6.0" (W) x 1.0" (L) |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.3 cm (H) x 15.24 cm (W) x 2.54 cm (L) |
|---|
| Case Pack QTY | 12.0 |
|---|
| Case Pack Cube (ft) | 0.314658 |
|---|
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
|---|
| Case Pack Cube (cm) | 8910.134 |
|---|
| Case Pack Weight (lb) | 3.3 |
|---|
| Case Pack Weight (kg) | 1.5 |
|---|
| Case Pack Dimensions (in) | 7.2" (H) x 8.3" (W) x 9.1" (L) |
|---|
| Case Pack Dimensions (cm) | 18.29 cm (H) x 21.08 cm (W) x 23.11 cm (L) |
|---|
| Number Of Inners | 3.0 |
|---|
| Units Per Inner | 4.0 |
|---|
| Inner Description | 3 INNERS W/ 4 PCS |
|---|
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | - AE
- AT
- AU
- BE
- BH
- CA
- DE
- ES
- FR
- GB
- IE
- IT
- KW
- LU
- MT
- MX
- NZ
- OM
- PL
- QA
- SA
- US
|
|---|
Products in this grouping
2 products