BABY PLUSH PEG
BS WRIST PALS_MONKEY N ELEPHANT
12092-000-00M-06-R
BABY PLUSH PEG
12092-000-00M-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 12092 |
|---|---|
| Version Number | 12092-000 |
| Material | 12092-000-00M-06-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451120921 |
| Item UPC | 074451120921 |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 50% Stoff, 50% Plast |
| Fill Material Summary | 75% Polyester fyll, 25% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 5.31" (H) x 5.51" (W) x 2.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 13.5 cm (H) x 14.0 cm (W) x 5.59 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.114 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.052 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 5.31" (H) x 5.6" (W) x 1.7" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 13.5 cm (H) x 14.22 cm (W) x 4.32 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.104925 |
| Case Pack Cube (m) | 0.003 |
| Case Pack Cube (cm) | 2971.159 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.298 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.59 |
| Case Pack Dimensions (in) | 5.9" (H) x 4.8" (W) x 6.4" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 14.99 cm (H) x 12.19 cm (W) x 16.26 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|