BABY PLUSH PEG
ING PLUSH PEG RING RATTLE_SHEPPY
12373-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
12373-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 12373 |
|---|---|
| Version Number | 12373-000 |
| Material | 12373-000-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451123731 |
| Item UPC | 074451123731 |
| Color | ELFENBEN |
| Material Summary | 90% Stoff, 10% Plast |
| Fill Material Summary | 100% Polyester fyll |
| Assembled Dimensions (in) | 6.25" (H) x 2.5" (W) x 3.75" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 15.88 cm (H) x 6.35 cm (W) x 9.53 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.088 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.04 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.5" (H) x 6.5" (W) x 2.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.05 cm (H) x 16.51 cm (W) x 6.35 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.171786 |
| Case Pack Cube (m) | 0.005 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.1 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.5 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.13" (H) x 4.5" (W) x 9.25" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 18.11 cm (H) x 11.43 cm (W) x 23.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|