PLAY MAT
ING 4IN1 SIT UP N PROP ACTIVITY MAT NATE
12629-000
PLAY MAT
12629-000
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 12629 |
|---|---|
| Version Number | 12629-000 |
| Material | 12629-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY MAT |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 95% Stoff, 5% Tre |
| Fill Material Summary | 85% Polyester fyll, 10% Plast, 5% PEVA-skum (polyuretanskum) |
| Assembled Dimensions (in) | 4.3" (H) x 21.7" (W) x 28.9" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.92 cm (H) x 55.12 cm (W) x 73.41 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 7.9 in (H) x 21.7 in (W) x 16.1 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 20.07 cm (H) x 55.12 cm (W) x 40.9 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.596 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.18 |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|