PLAY GYM
BS ACTIVITY GYM_PALM PARTY
12812-000-000-02-R
PLAY GYM
12812-000-000-02-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| User Weight Range (lb) | 0 - 36 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 16 kg |
| Style Number | 12812 |
|---|---|
| Version Number | 12812-000 |
| Material | 12812-000-000-02-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451128125 |
| Item UPC | 074451128125 |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 90% Polyester, 10% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 18.0" (H) x 32.0" (W) x 32.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 45.72 cm (H) x 81.28 cm (W) x 81.28 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.704 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.32 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 17.1" (H) x 23.0" (W) x 2.7" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 43.43 cm (H) x 58.42 cm (W) x 6.86 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.383582 |
| Case Pack Cube (m) | 0.039 |
| Case Pack Weight (lb) | 4.356 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.98 |
| Case Pack Dimensions (in) | 18.0" (H) x 5.7" (W) x 23.3" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 45.72 cm (H) x 14.48 cm (W) x 59.18 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|