BABY PLASTIC PEG
BE OE OPUS SHAKE N SOOTHE TEETHER RATTLE
13157-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
13157-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 13157 |
|---|---|
| Version Number | 13157-000 |
| Material | 13157-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451131576 |
| Item UPC | 074451131576 |
| Color | FLERFARGET |
| Collection | Ocean Explorers |
| Material Summary | 99% Plast, 1% Metall |
| Assembled Dimensions (in) | 5.12" (H) x 5.31" (W) x 4.33" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 13.0 cm (H) x 13.49 cm (W) x 11.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.224 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.102 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 6.5" (H) x 4.8" (W) x 4.45" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 16.51 cm (H) x 12.19 cm (W) x 11.3 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.33046 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.156 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.98 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.7" (H) x 8.1" (W) x 15.0" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 11.94 cm (H) x 20.57 cm (W) x 38.1 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|