BABY PLASTIC PEG
BE GRIP N SPIN RATTLE TOY
16765-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
16765-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 16765 |
|---|---|
| Version Number | 16765-000 |
| Material | 16765-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Technology | Oball™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451167650 |
| Item UPC | 074451167650 |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 100% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 4.0" (H) x 4.0" (W) x 4.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.16 cm (H) x 10.16 cm (W) x 10.16 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.172 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.078 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.99" (H) x 5.6" (W) x 4.2" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 20.3 cm (H) x 14.22 cm (W) x 10.67 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.303122 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.738 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.79 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.8" (H) x 8.58" (W) x 12.72" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 12.19 cm (H) x 21.8 cm (W) x 32.3 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|