BABY GIFT SET
BS GRASP THE DAY GIFT SET
16908-000-01P-04-R
BABY GIFT SET
16908-000-01P-04-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 16908 |
|---|---|
| Version Number | 16908-000 |
| Material | 16908-000-01P-04-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY GIFT SET |
| EAN | 0074451169081 |
| Item UPC | 074451169081 |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 99.5% Plast, 0.5% Metall |
| Assembled Dimensions (in) | 5.91" (H) x 3.94" (W) x 3.94" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 15.0 cm (H) x 10.0 cm (W) x 10.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.134 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.061 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.06" (H) x 3.71" (W) x 6.56" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 17.93 cm (H) x 9.43 cm (W) x 16.67 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.489939 |
| Case Pack Cube (m) | 0.014 |
| Case Pack Cube (cm) | 13873.517 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.024 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.92 |
| Case Pack Dimensions (in) | 7.81" (H) x 7.06" (W) x 15.35" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 19.84 cm (H) x 17.93 cm (W) x 39.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 4.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 4 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | N/A |
|---|