BABY BOX TOY
BE CHASE AND TAP EARL
16923-000-000-02-R
BABY BOX TOY
16923-000-000-02-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 måneder |
| Style Number | 16923 |
|---|---|
| Version Number | 16923-000 |
| Material | 16923-000-000-02-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451169234 |
| Item UPC | 074451169234 |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 90% Plast, 8% Metall, 2% Stoff |
| Assembled Dimensions (in) | 9.45" (H) x 5.91" (W) x 9.45" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 24.0 cm (H) x 15.0 cm (W) x 24.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.77 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.35 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 11.0" (H) x 9.5" (W) x 6.6" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 27.94 cm (H) x 24.13 cm (W) x 16.76 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.951519 |
| Case Pack Cube (m) | 0.027 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.324 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.42 |
| Case Pack Dimensions (in) | 11.8" (H) x 10.1" (W) x 13.8" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 29.97 cm (H) x 25.65 cm (W) x 35.05 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Obligatorisk |
| Battery Summary | 3 AAA Batterier påkrevd (Kun for demo) |
| Battery 1 Brand | Golden Power |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 400 |
| Battery 1 Code | R03 |
| Battery 1 Included | Kun for demo |
| Battery 1 Life | 300.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Golden Power Corporation (HK) LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 9.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|