PLAY GYM
BS PINK PALMS TIKI TOY BAR ACTIVITY GYM
16932-000-000-03-R
PLAY GYM
16932-000-000-03-R
| Gender | Hunn |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 18 måneder |
| Style Number | 16932 |
|---|---|
| Version Number | 16932-000 |
| Material | 16932-000-000-03-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451169326 |
| Item UPC | 074451169326 |
| Color | ROSA |
| Material Summary | 70% Stoff, 30% Plast |
| Fill Material Summary | 85% Polyester fyll, 14% Polyetylenskum, 1% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 17.5" (H) x 27.4" (W) x 31.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 44.45 cm (H) x 69.6 cm (W) x 79.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 2.8 in (H) x 20.1 in (W) x 13.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 7.11 cm (H) x 51.05 cm (W) x 35.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.012 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.46 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 13.7" (H) x 20.2" (W) x 2.5" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 34.8 cm (H) x 51.31 cm (W) x 6.35 cm (L) |
| Case Pack QTY | 3.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.266174 |
| Case Pack Cube (m) | 0.036 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.236 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.38 |
| Case Pack Dimensions (in) | 14.3" (H) x 7.5" (W) x 20.4" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 36.32 cm (H) x 19.05 cm (W) x 51.82 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 3 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|