POTTY
ING FLIP N SIT POTTY SEAT
17136-000-000-06-R
POTTY
17136-000-000-06-R
| User Age Group | Child |
|---|---|
| User Age Range | 18 - 60 måneder |
| Style Number | 17136 |
|---|---|
| Version Number | 17136-000 |
| Material | 17136-000-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | Summer by Ingenuity™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| EAN | 0012914171363 |
| Item UPC | 012914171363 |
| Color | HVIT |
| Material Summary | 100% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 7.0" (H) x 10.94" (W) x 15.75" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 17.78 cm (H) x 27.8 cm (W) x 40.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.506 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.23 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 16.93" (H) x 9.84" (W) x 2.0" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 43.0 cm (H) x 25.0 cm (W) x 5.08 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.707619 |
| Case Pack Cube (m) | 0.02 |
| Case Pack Weight (lb) | 4.18 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.9 |
| Case Pack Dimensions (in) | 11.22" (H) x 6.81" (W) x 16.0" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 28.5 cm (H) x 17.3 cm (W) x 40.64 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|