ACTIVITY CENTER
BS POP N JUMP ACTIVITY CENTER CANDY
17248-010-000-01-R
ACTIVITY CENTER
17248-010-000-01-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 6 - 12 måneder |
| Style Number | 17248 |
|---|---|
| Version Number | 17248-010 |
| Material | 17248-010-000-01-R |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | PLAYGEAR |
| SubCategory | ACTIVITY CENTER |
| EAN | 0074451172487 |
| Item UPC | 074451172487 |
| Color | RØD |
| Material Summary | 40% Metall, 35% Plast, 25% Stoff |
| Fill Material Summary | 80% Polyester, 20% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 40.16" (H) x 29.92" (W) x 33.07" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 102.0 cm (H) x 76.0 cm (W) x 84.0 cm (L) |
| Collapsed Dimensions (in) | 29.09 in (H) x 7.6 in (W) x 7.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 73.9 cm (H) x 19.3 cm (W) x 19.8 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 8.36 |
| Weight of Product Alone (kg) | 3.800 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 32.36" (H) x 9.49" (W) x 9.49" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 82.2 cm (H) x 24.1 cm (W) x 24.1 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.686013 |
| Case Pack Cube (m) | 0.048 |
| Case Pack Weight (lb) | 11.44 |
| Case Pack Weight (kg) | 5.2 |
| Case Pack Dimensions (in) | 32.36" (H) x 9.49" (W) x 9.49" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 82.2 cm (H) x 24.1 cm (W) x 24.1 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|