POTTY
BE TIGER POTTY
17285-020-000-04-R
POTTY
17285-020-000-04-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 18 - 60 måneder |
| Style Number | 17285 |
|---|---|
| Version Number | 17285-020 |
| Material | 17285-020-000-04-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | POTTY TRAINING |
| SubCategory | POTTY |
| EAN | 0074451172852 |
| Item UPC | 074451172852 |
| Color | APPELSIN |
| Material Summary | 100% Plast |
| Frame Material Summary | 100% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 8.5" (H) x 11.61" (W) x 14.88" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 21.6 cm (H) x 29.5 cm (W) x 37.8 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.232 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.56 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.5" (H) x 14.88" (W) x 11.61" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.6 cm (H) x 37.8 cm (W) x 29.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.353011 |
| Case Pack Cube (m) | 0.038 |
| Case Pack Weight (lb) | 5.324 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.42 |
| Case Pack Dimensions (in) | 12.99" (H) x 11.81" (W) x 15.24" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 33.0 cm (H) x 30.0 cm (W) x 38.7 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 4 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|