BABY PLUSH PEG
ING STORYTIME SYLVI SOFT ACTIVITY BOOK
17301-000-000-06-R
BABY PLUSH PEG
17301-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 17301 |
|---|---|
| Version Number | 17301-000 |
| Material | 17301-000-000-06-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLUSH PEG |
| EAN | 0074451173019 |
| Item UPC | 074451173019 |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 67% Stoff, 33% Plast |
| Fill Material Summary | 100% Polyester fyll |
| Assembled Dimensions (in) | 11.1" (H) x 2.95" (W) x 7.4" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 28.2 cm (H) x 7.5 cm (W) x 18.8 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.11 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.05 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 14.49" (H) x 7.4" (W) x 1.38" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 36.8 cm (H) x 18.8 cm (W) x 3.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.203616 |
| Case Pack Cube (m) | 0.006 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.276 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.58 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.19" (H) x 6.06" (W) x 7.09" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 20.8 cm (H) x 15.4 cm (W) x 18.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|