BABY BOX TOY
BE ALPHA STACKS SOFT BLOCKS
17304-000-000-04-R
BABY BOX TOY
17304-000-000-04-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 måneder |
| User Height Range (in) | N/A - N/A in |
| Style Number | 17304 |
|---|---|
| Version Number | 17304-000 |
| Material | 17304-000-000-04-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451173040 |
| Item UPC | 074451173040 |
| Color | FLERFARGET |
| Collection | Farm Explorers |
| Material Summary | 90% Plast, 10% Metall |
| Assembled Dimensions (in) | 3.5" (H) x 3.5" (W) x 3.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 8.9 cm (H) x 8.9 cm (W) x 8.9 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.22 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.1 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.27" (H) x 7.17" (W) x 3.62" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.0 cm (H) x 18.2 cm (W) x 9.2 cm (L) |
| Case Pack QTY | 4.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.556762 |
| Case Pack Cube (m) | 0.016 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.156 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.98 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.27" (H) x 7.68" (W) x 15.16" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 21.0 cm (H) x 19.5 cm (W) x 38.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 4.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 4 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|