PLAY GYM
BE FE HAPPY HARVEST TOUCH & FEEL GYM
17326-000-000-02-R
PLAY GYM
17326-000-000-02-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 17326 |
|---|---|
| Version Number | 17326-000 |
| Material | 17326-000-000-02-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451173262 |
| Item UPC | 074451173262 |
| Color | FLERFARGET |
| Collection | Farm Explorers |
| Material Summary | 70% Stoff, 25% Plast, 5% Metall |
| Fill Material Summary | 80% Polyester, 20% Polyetylenskum |
| Assembled Dimensions (in) | 22.8" (H) x 33.9" (W) x 32.7" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 57.91 cm (H) x 86.11 cm (W) x 83.06 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 7.7 in (H) x 26.0 in (W) x 20.9 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 19.56 cm (H) x 66.04 cm (W) x 53.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.489 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.677 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 20.35" (H) x 23.03" (W) x 3.62" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 51.7 cm (H) x 58.5 cm (W) x 9.2 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.239444 |
| Case Pack Cube (m) | 0.063 |
| Case Pack Weight (lb) | 6.468 |
| Case Pack Weight (kg) | 2.94 |
| Case Pack Dimensions (in) | 21.34" (H) x 7.68" (W) x 23.62" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 54.2 cm (H) x 19.5 cm (W) x 60.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Obligatorisk |
| Battery Summary | 2 AA Batterier påkrevd (Kun for demo) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 940 |
| Battery 1 Code | R6 |
| Battery 1 Included | Kun for demo |
| Battery 1 Life | 96.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 2 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 18.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|