PLAY GYM
BE FE BUSY BARNYARD GROW WITH ME GYM
17327-000
PLAY GYM
17327-000
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 0 - 48 måneder |
| Style Number | 17327 |
|---|---|
| Version Number | 17327-000 |
| Material | 17327-000 |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 70% Stoff, 20% Plast, 10% Metall |
| Fill Material Summary | 80% Polyester, 20% Polyetylenskum |
| Assembled Dimensions (in) | 22.8" (H) x 48.03" (W) x 35.98" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 57.91 cm (H) x 122.0 cm (W) x 91.4 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 4.33 in (H) x 33.46 in (W) x 26.4 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 11.0 cm (H) x 85.0 cm (W) x 67.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 3.036 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.380 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Obligatorisk |
| Battery Summary | 4 AAA Batterier påkrevd (Kun for demo) |
| Battery 1 Brand | Golden Power |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 400 |
| Battery 1 Code | R03 |
| Battery 1 Included | Kun for demo |
| Battery 1 Life | 400.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Golden Power Corporation (HK) LTD |
| Battery 1 Qty | 4 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AAA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 9.5 |