BABY PLASTIC PEG
BE RATTLE N SENSE SENSORY BALL
17354-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
17354-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 måneder |
| Style Number | 17354 |
|---|---|
| Version Number | 17354-000 |
| Material | 17354-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451173545 |
| Item UPC | 074451173545 |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 100% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 4.0" (H) x 4.0" (W) x 4.0" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.16 cm (H) x 10.16 cm (W) x 10.16 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.216 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.098 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.66" (H) x 5.63" (W) x 3.98" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 22.0 cm (H) x 14.3 cm (W) x 10.1 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.329861 |
| Case Pack Cube (m) | 0.009 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.64 |
| Case Pack Weight (kg) | 1.2 |
| Case Pack Dimensions (in) | 4.92" (H) x 9.65" (W) x 12.01" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 12.5 cm (H) x 24.5 cm (W) x 30.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|