BOOSTERS & CTHC
BS MY SPOT DISNEY BOOSTER CARS
17451-010-000-05-E
BOOSTERS & CTHC
17451-010-000-05-E
| Gender | Mann |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 60 måneder |
| Style Number | 17451 |
|---|---|
| Version Number | 17451-010 |
| Material | 17451-010-000-05-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | Disney Baby™ |
| Category | MEALTIME |
| SubCategory | BOOSTERS & CTHC |
| EAN | 0074451174511 |
| Item UPC | 074451174511 |
| Color | RØD |
| Material Summary | 99.5% Plast, 0.5% Papir |
| Assembled Dimensions (in) | 7.8" (H) x 14.96" (W) x 14.5" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 19.8 cm (H) x 38.0 cm (W) x 36.83 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 1.496 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.680 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 8.46" (H) x 15.0" (W) x 14.09" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 21.5 cm (H) x 38.1 cm (W) x 35.8 cm (L) |
| Case Pack QTY | 5.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.509178 |
| Case Pack Cube (m) | 0.071 |
| Case Pack Weight (lb) | 10.12 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.6 |
| Case Pack Dimensions (in) | 18.31" (H) x 15.04" (W) x 15.75" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 46.5 cm (H) x 38.2 cm (W) x 40.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 5.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 5 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|