PLAY GYM
ING COZY SPOT DUVET ACT GYM_HARBOR HAVEN
17486-000-000-02-R
PLAY GYM
17486-000-000-02-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 36 måneder |
| Style Number | 17486 |
|---|---|
| Version Number | 17486-000 |
| Material | 17486-000-000-02-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | PLAY GYMS |
| SubCategory | PLAY GYM |
| EAN | 0074451174863 |
| Item UPC | 074451174863 |
| Color | MARINE |
| Material Summary | 50% Stoff, 40% Tre, 10% Plast |
| Fill Material Summary | 100% Polyester fyll |
| Assembled Dimensions (in) | 19.3" (H) x 32.3" (W) x 32.3" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 49.02 cm (H) x 82.04 cm (W) x 82.04 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 6.3 in (H) x 31.5 in (W) x 15.8 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 16.0 cm (H) x 80.01 cm (W) x 40.1 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 2.93 |
| Weight of Product Alone (kg) | 1.332 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 19.02" (H) x 20.47" (W) x 3.35" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 48.3 cm (H) x 52.0 cm (W) x 8.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.717869 |
| Case Pack Cube (m) | 0.049 |
| Case Pack Weight (lb) | 9.086 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.13 |
| Case Pack Dimensions (in) | 19.61" (H) x 7.28" (W) x 20.79" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 49.8 cm (H) x 18.5 cm (W) x 52.8 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|