POTTY
ING SYLVI POTTY TRAINING KIT
17698-000-000-04-R
| Gender | Unisex |
|---|
| User Age Group | Child |
|---|
| User Age Range | 18 - 60 måneder |
|---|
| Style Number | 17698 |
|---|
| Version Number | 17698-000 |
|---|
| Material | 17698-000-000-04-R |
|---|
| Brand | Ingenuity™ |
|---|
| Category | POTTY TRAINING |
|---|
| SubCategory | POTTY |
|---|
| EAN | 0074451176980 |
|---|
| Item UPC | 074451176980 |
|---|
| Color | GRÅ |
|---|
| Material Summary | 38% Plast, 30% Papir, 30% Stoff, 2% Metall |
|---|
| Assembled Dimensions (in) | 5.91" (H) x 5.12" (W) x 4.92" (L) |
|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 15.0 cm (H) x 13.0 cm (W) x 12.5 cm (L) |
|---|
| Weight of Product Alone (lb) | 0.627 |
|---|
| Weight of Product Alone (kg) | 0.285 |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 9.09" (H) x 5.12" (W) x 9.09" (L) |
|---|
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 23.1 cm (H) x 13.0 cm (W) x 23.1 cm (L) |
|---|
| Case Pack QTY | 4.0 |
|---|
| Case Pack Cube (ft) | 1.113288 |
|---|
| Case Pack Cube (m) | 0.032 |
|---|
| Case Pack Weight (lb) | 6.38 |
|---|
| Case Pack Weight (kg) | 2.9 |
|---|
| Case Pack Dimensions (in) | 9.61" (H) x 10.71" (W) x 18.7" (L) |
|---|
| Case Pack Dimensions (cm) | 24.4 cm (H) x 27.2 cm (W) x 47.5 cm (L) |
|---|
| Number Of Inners | 0.0 |
|---|
| Units Per Inner | 0.0 |
|---|
| Inner Description | 0 INNERS W/ 4 PCS |
|---|
| Power Source(s) | Battery |
|---|
| Batteries Required | Obligatorisk |
|---|
| Battery Summary | 2 AAA Batterier påkrevd (Kun for demo) |
|---|
| Battery 1 Brand | Hi-W |
|---|
| Battery 1 Capacity (mAh) | 450 |
|---|
| Battery 1 Code | R03 |
|---|
| Battery 1 Included | Kun for demo |
|---|
| Battery 1 Life | 200.0 |
|---|
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
|---|
| Battery 1 Qty | 2 |
|---|
| Battery 1 Replaceable | Yes |
|---|
| Battery 1 Size | AAA |
|---|
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
|---|
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
|---|
| Battery 1 Weight (g) | 9.5 |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL | - AE
- AU
- CA
- CZ
- DE
- ES
- FR
- GB
- IE
- IT
- JP
- MX
- NZ
- PL
- US
|
|---|
Products in this grouping
2 products