BABY PLASTIC PEG
BE ROLLING_RAINMAKER RAINSTICK TOY
17817-000-000-06-R
BABY PLASTIC PEG
17817-000-000-06-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 måneder |
| Style Number | 17817 |
|---|---|
| Version Number | 17817-000 |
| Material | 17817-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | BABY PLASTIC PEG |
| EAN | 0074451178175 |
| Item UPC | 074451178175 |
| Color | FLERFARGET |
| Assembled Dimensions (in) | 5.67" (H) x 1.97" (W) x 1.97" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 14.4 cm (H) x 5.0 cm (W) x 5.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.205 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.093 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.75" (H) x 2.09" (W) x 5.65" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 19.69 cm (H) x 5.3 cm (W) x 14.35 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.392688 |
| Case Pack Cube (m) | 0.011 |
| Case Pack Weight (lb) | 2.134 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.97 |
| Case Pack Dimensions (in) | 8.5" (H) x 6.14" (W) x 12.99" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 21.6 cm (H) x 15.6 cm (W) x 33.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 6.0 |
| Units Per Inner | 1.0 |
| Inner Description | 6 INNERS W/ 1 PCS |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|