BOUNCER
BS CONFETTI RAINBOW BOUNCER
17900-060
BOUNCER
17900-060
| Gender | Hunn |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 0 - 30 måneder |
| User Weight Range (lb) | 0 - 40 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 18 kg |
| Style Number | 17900 |
|---|---|
| Version Number | 17900-060 |
| Material | 17900-060 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| Color | LILLA |
| Platform | 3-in-1 Cozy Seat |
| Material Summary | 80% Metall, 5% Plast, 14% Stoff |
| Assembled Dimensions (in) | 7.91" (H) x 8.37" (W) x 7.28" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 20.08 cm (H) x 21.26 cm (W) x 18.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Weight of Product Alone (lb) | 8.131 |
| Weight of Product Alone (kg) | 3.696 |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|---|
| Battery Summary | 0 Batterier påkrevd (Ikke inkludert) |
| Battery 1 Included | Ikke inkludert |
| Battery 1 Qty | 0 |