STROLLERS
ING 3DQUICKCLOSE BLACK
31900-090-000-01-R
STROLLERS
31900-090-000-01-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 48 mรฅneder |
| User Weight Range (lb) | 0 - 50 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 23 kg |
| Style Number | 31900 |
|---|---|
| Version Number | 31900-090 |
| Material | 31900-090-000-01-R |
| Brand | Ingenuityโข |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLERS |
| EAN | 0074451998582 |
| Item UPC | 074451998582 |
| Color | SVART |
| Material Summary | 55% Metall, 30% Plast, 15% Stoff |
| Assembled Dimensions (in) | 41.25" (H) x 20.5" (W) x 36.22" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 104.78 cm (H) x 52.07 cm (W) x 92.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 26.5 in (H) x 20.5 in (W) x 16.5 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 67.31 cm (H) x 52.07 cm (W) x 42.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 19.052 |
| Weight of Product Alone (kg) | 8.66 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 23.82" (H) x 19.29" (W) x 10.04" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 60.5 cm (H) x 48.99 cm (W) x 25.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.669059 |
| Case Pack Cube (m) | 0.076 |
| Case Pack Weight (lb) | 22.858 |
| Case Pack Weight (kg) | 10.39 |
| Case Pack Dimensions (in) | 23.82" (H) x 19.29" (W) x 10.04" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 60.5 cm (H) x 48.99 cm (W) x 25.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|