STROLLERS
SU 3D MINI GRAY
32873-000-000-01-R
STROLLERS
32873-000-000-01-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Child |
| User Age Range | 6 - 48 måneder |
| User Weight Range (lb) | 0 - 45 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 20 kg |
| Style Number | 32873 |
|---|---|
| Version Number | 32873-000 |
| Material | 32873-000-000-01-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | Summer by Ingenuity™ |
| Category | STROLLERS |
| SubCategory | STROLLERS |
| EAN | 0012914328736 |
| Item UPC | 012914328736 |
| Color | GRÅ |
| Material Summary | 50% Metall, 30% Plast, 20% Stoff |
| Fill Material Summary | 100% Polyester |
| Assembled Dimensions (in) | 38.98" (H) x 18.9" (W) x 35.43" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 99.0 cm (H) x 48.0 cm (W) x 90.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 9.45 in (H) x 9.45 in (W) x 44.9 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 24.0 cm (H) x 24.0 cm (W) x 114.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 10.582 |
| Weight of Product Alone (kg) | 4.810 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 43.9" (H) x 8.27" (W) x 7.68" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 111.5 cm (H) x 21.0 cm (W) x 19.5 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.612441 |
| Case Pack Cube (m) | 0.046 |
| Case Pack Weight (lb) | 13.42 |
| Case Pack Weight (kg) | 6.1 |
| Case Pack Dimensions (in) | 43.9" (H) x 8.27" (W) x 7.68" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 111.5 cm (H) x 21.0 cm (W) x 19.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|