GATES
SU DOORWAY 48W SERIES GATE BLACK
33380-000-000-01-R
GATES
33380-000-000-01-R
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 24 måneder |
| Style Number | 33380 |
|---|---|
| Version Number | 33380-000 |
| Material | 33380-000-000-01-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| SubBrand | Summer by Ingenuity™ |
| Category | SAFETY |
| SubCategory | GATES |
| EAN | 0012914333808 |
| Item UPC | 012914333808 |
| Color | SVART |
| Material Summary | 95% Metall, 5% Plast |
| Assembled Dimensions (in) | 35.98" (H) x 47.99" (W) x 0.98" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 91.4 cm (H) x 121.9 cm (W) x 2.5 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 27.83 in (H) x 1.18 in (W) x 36.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 70.7 cm (H) x 3.0 cm (W) x 91.5 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 17.16 |
| Weight of Product Alone (kg) | 7.8 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 28.35" (H) x 36.61" (W) x 1.97" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 72.0 cm (H) x 93.0 cm (W) x 5.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 1.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.182335 |
| Case Pack Cube (m) | 0.033 |
| Case Pack Cube (cm) | 33480.0 |
| Case Pack Weight (lb) | 20.46 |
| Case Pack Weight (kg) | 9.3 |
| Case Pack Dimensions (in) | 28.35" (H) x 36.61" (W) x 1.97" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 72.0 cm (H) x 93.0 cm (W) x 5.0 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 1 PCS |
| Batteries Required | Ikke obligatorisk |
|---|---|
| Battery Summary | 0 Batterier påkrevd () |
| Battery 1 Qty | 0 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|