BABY BOX TOY
BS SAFARI BEATS MUSICAL TOY
52269-000-XXX-06-E
BABY BOX TOY
52269-000-XXX-06-E
| Gender | Unisex |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 måneder |
| Style Number | 52269 |
|---|---|
| Version Number | 52269-000 |
| Material | 52269-000-XXX-06-E |
| Brand | Bright Starts™ |
| Category | BABY BOX TOYS |
| SubCategory | BABY BOX TOY |
| EAN | 0074451522695 |
| Item UPC | 074451522695 |
| Color | FLERFARGET |
| Material Summary | 85% Plast, 14% Metall, 1% Papir |
| Assembled Dimensions (in) | 4.4" (H) x 9.1" (W) x 5.9" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 11.18 cm (H) x 23.11 cm (W) x 14.99 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.902 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.41 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 5.5" (H) x 6.8" (W) x 9.8" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 13.97 cm (H) x 17.27 cm (W) x 24.89 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 1.447338 |
| Case Pack Cube (m) | 0.041 |
| Case Pack Weight (lb) | 8.844 |
| Case Pack Weight (kg) | 4.02 |
| Case Pack Dimensions (in) | 6.1" (H) x 20.0" (W) x 20.5" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 15.49 cm (H) x 50.8 cm (W) x 52.07 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Obligatorisk |
| Battery Summary | 3 AA Batterier påkrevd (Ikke inkludert) |
| Battery 1 Brand | Hi-W |
| Battery 1 Capacity (mAh) | 940 |
| Battery 1 Included | Ikke inkludert |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Manufacturer | Guangzhou Tiger Head Battery Group Co., LTD |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Carbon Zinc |
| Battery 1 Voltage | 1.5V |
| Battery 1 Weight (g) | 18.5 |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|