ACTIVITY CENTER
BE NEPTUNE OCEAN DISCOVERY JUMPER
10455-000
ACTIVITY CENTER
10455-000
| Gender | Dla obu pลci |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 6 - 12 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 25 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 11 kg |
| Style Number | 10455 |
|---|---|
| Version Number | 10455-000 |
| Material | 10455-000 |
| Brand | Baby Einsteinโข |
| Category | PLAYGEAR |
| SubCategory | ACTIVITY CENTER |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Fashion | NEPTUNE'S OCEAN OF DISCOVERY |
| Collection | Ocean Explorers |
| Platform | 3-Leg Jumper |
| Material Summary | 50% Plastikowy, 45% Metal, 5% Poliester |
| Assembled Dimensions (in) | 34.0" (H) x 36.7" (W) x 36.7" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 86.36 cm (H) x 93.22 cm (W) x 93.22 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 12.21 |
| Weight of Product Alone (kg) | 5.55 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 3 AA Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |