TEETHER
BE TEETHER_PILLAR WATER_FILLED TEETHER
10573-000-000-06-R
TEETHER
10573-000-000-06-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 3 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 10573 |
|---|---|
| Version Number | 10573-000 |
| Material | 10573-000-000-06-R |
| Brand | Baby Einstein™ |
| Category | BABY PEG TOYS |
| SubCategory | TEETHER |
| EAN | 0074451105737 |
| Item UPC | 074451105737 |
| Color | WIELOKOLOROWY |
| Material Summary | 95% Plastikowy, 5% Metal |
| Fill Material Summary | 100% Płyn |
| Assembled Dimensions (in) | 3.94" (H) x 4.17" (W) x 1.1" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 10.01 cm (H) x 10.59 cm (W) x 2.79 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 0.123 |
| Weight of Product Alone (kg) | 0.056 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 7.0" (H) x 5.6" (W) x 1.1" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 17.78 cm (H) x 14.22 cm (W) x 2.79 cm (L) |
| Case Pack QTY | 6.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 0.14264 |
| Case Pack Cube (m) | 0.004 |
| Case Pack Cube (cm) | 4039.104 |
| Case Pack Weight (lb) | 1.54 |
| Case Pack Weight (kg) | 0.7 |
| Case Pack Dimensions (in) | 3.8" (H) x 6.3" (W) x 10.3" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 9.65 cm (H) x 16.0 cm (W) x 26.16 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 6 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|