BOOSTERS & CTHC
ING BABY BASE 2IN1 SEAT_CASHMERE
10678-000-00C-02-R
BOOSTERS & CTHC
10678-000-00C-02-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 36 miesi?ce |
| Style Number | 10678 |
|---|---|
| Version Number | 10678-000 |
| Material | 10678-000-00C-02-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | MEALTIME |
| SubCategory | BOOSTERS & CTHC |
| EAN | 0074451106789 |
| Item UPC | 074451106789 |
| Color | KASZMIR |
| Fashion | CASHMERE |
| Platform | Baby Base 2-in-1 |
| Material Summary | 90% Plastikowy, 10% Pianka EVA (octan winylu etylenu) |
| Assembled Dimensions (in) | 11.75" (H) x 17.25" (W) x 15.25" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 29.85 cm (H) x 43.82 cm (W) x 38.74 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 4.532 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.06 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 13.9" (H) x 15.55" (W) x 7.99" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 35.3 cm (H) x 39.5 cm (W) x 20.3 cm (L) |
| Case Pack QTY | 2.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.17389 |
| Case Pack Cube (m) | 0.062 |
| Case Pack Cube (cm) | 61557.72 |
| Case Pack Weight (lb) | 13.552 |
| Case Pack Weight (kg) | 6.16 |
| Case Pack Dimensions (in) | 16.54" (H) x 14.21" (W) x 15.98" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 42.0 cm (H) x 36.1 cm (W) x 40.6 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 2 PCS |
| Batteries Required | Nie wymagane |
|---|
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|