SWING-TRAVEL
ING C2G PORTABLE SWING_FANCIFUL FOREST
10845-000
SWING-TRAVEL
10845-000
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 9 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 6 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 3 - 9 kg |
| Style Number | 10845 |
|---|---|
| Version Number | 10845-000 |
| Material | 10845-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SWINGS |
| SubCategory | SWING-TRAVEL |
| Color | SZARY |
| Fashion | FANCIFUL FORREST |
| Platform | Comfort 2 Go Portable Swing |
| Material Summary | 56% Metal, 34% Plastikowy, 10% Tkanina |
| Fill Material Summary | 100% Poliester |
| Assembled Dimensions (in) | 26.77" (H) x 22.64" (W) x 28.74" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 68.0 cm (H) x 57.51 cm (W) x 73.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 29.53 in (H) x 22.64 in (W) x 12.9 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 75.01 cm (H) x 57.51 cm (W) x 32.8 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 6.952 |
| Weight of Product Alone (kg) | 3.16 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 4 C Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 240.0 |
| Battery 1 Qty | 4 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |