BOUNCER
ING CRADLING BOUNCER_MORRISON
11203-000-00C-03-R
BOUNCER
11203-000-00C-03-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 11203 |
|---|---|
| Version Number | 11203-000 |
| Material | 11203-000-00C-03-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| EAN | 0074451112032 |
| Item UPC | 074451112032 |
| Color | SZARY |
| Fashion | MORRISON |
| Platform | Soothing Bouncer |
| Material Summary | 65% Metal, 20% Plastikowy, 15% Tkanina |
| Fill Material Summary | 90% Poliester, 10% Piana |
| Assembled Dimensions (in) | 22.8" (H) x 20.08" (W) x 25.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 57.91 cm (H) x 51.0 cm (W) x 64.01 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 5.06 |
| Weight of Product Alone (kg) | 2.3 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 18.11" (H) x 20.08" (W) x 3.15" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 46.0 cm (H) x 51.0 cm (W) x 8.0 cm (L) |
| Case Pack QTY | 3.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 2.201649 |
| Case Pack Cube (m) | 0.062 |
| Case Pack Weight (lb) | 20.438 |
| Case Pack Weight (kg) | 9.29 |
| Case Pack Dimensions (in) | 20.67" (H) x 9.84" (W) x 18.7" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 52.5 cm (H) x 25.0 cm (W) x 47.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 3 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 3 C Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 180.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|