BOUNCER
ING SMART BOUNCE BOUNCER_BRADEN
11542-000-00C-03-R
BOUNCER
11542-000-00C-03-R
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 6 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 9 kg |
| Style Number | 11542 |
|---|---|
| Version Number | 11542-000 |
| Material | 11542-000-00C-03-R |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SEATS |
| SubCategory | BOUNCER |
| EAN | 0074451115422 |
| Item UPC | 074451115422 |
| Color | SZARY |
| Fashion | BRADEN |
| Platform | SmartBounce Automatic Bouncer |
| Material Summary | 60% Metal, 27% Plastikowy, 13% Tkanina |
| Fill Material Summary | 100% Poliester |
| Assembled Dimensions (in) | 25.98" (H) x 22.64" (W) x 29.13" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 65.99 cm (H) x 57.51 cm (W) x 73.99 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 7.194 |
| Weight of Product Alone (kg) | 3.27 |
| Retail Shelf Package Dimensions (in) | 18.1" (H) x 22.0" (W) x 4.72" (L) |
| Retail Shelf Package Dimensions (cm) | 45.97 cm (H) x 55.88 cm (W) x 11.99 cm (L) |
| Case Pack QTY | 3.0 |
| Case Pack Cube (ft) | 3.745738 |
| Case Pack Cube (m) | 0.106 |
| Case Pack Weight (lb) | 28.6 |
| Case Pack Weight (kg) | 13.0 |
| Case Pack Dimensions (in) | 22.83" (H) x 15.16" (W) x 18.7" (L) |
| Case Pack Dimensions (cm) | 58.0 cm (H) x 38.5 cm (W) x 47.5 cm (L) |
| Number Of Inners | 0.0 |
| Units Per Inner | 0.0 |
| Inner Description | 0 INNERS W/ 3 PCS |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 3 C Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 180.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |
| Ship to Countries_MATERIAL |
|
|---|