SWING-FULLSIZE
ING SIMPLECOMFORT SWING_CASSIDY
11624-000
SWING-FULLSIZE
11624-000
| Gender | Kobieta |
|---|---|
| User Age Group | Infant |
| User Age Range | 0 - 9 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 6 - 20 lb |
| User Weight Range (kg) | 3 - 9 kg |
| Style Number | 11624 |
|---|---|
| Version Number | 11624-000 |
| Material | 11624-000 |
| Brand | Ingenuity™ |
| Category | SWINGS |
| SubCategory | SWING-FULLSIZE |
| Color | RÓŻOWY |
| Fashion | CASSIDY |
| Platform | SimpleComfort |
| Material Summary | 64% Metal, 29% Plastikowy, 7% Tkanina |
| Fill Material Summary | 64% Metal, 30% Plastikowy, 6% Tkanina |
| Assembled Dimensions (in) | 36.22" (H) x 29.53" (W) x 34.25" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 92.0 cm (H) x 75.01 cm (W) x 87.0 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | No |
| Weight of Product Alone (lb) | 14.96 |
| Weight of Product Alone (kg) | 6.8 |
| Power Source(s) |
|
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 1 C Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 60.0 |
| Battery 1 Qty | 1 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | C |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |