WALKER
BS JD 11712 GATOR WALKER_DISPLAY [WMT]
11712-000
WALKER
11712-000
| Gender | Dla obu płci |
|---|---|
| User Age Group | Toddler |
| User Age Range | 6 - 24 miesi?ce |
| User Weight Range (lb) | 0 - 26 lb |
| User Weight Range (kg) | 0 - 12 kg |
| Style Number | 11712 |
|---|---|
| Version Number | 11712-000 |
| Material | 11712-000 |
| Brand | Bright Starts™ |
| Partnership | John Deere™ |
| Category | PLAYGEAR |
| SubCategory | WALKER |
| Color | ZIELONY |
| Platform | X-Frame: 4-in-1 Walker |
| Material Summary | 70% Plastikowy, 20% Metal, 10% Tkanina |
| Fill Material Summary | 100% Poliester |
| Assembled Dimensions (in) | 24.2" (H) x 27.6" (W) x 25.2" (L) |
|---|---|
| Assembled Dimensions (cm) | 61.47 cm (H) x 70.1 cm (W) x 64.01 cm (L) |
| Item Foldable/Collapsable for storage? | Yes |
| Collapsed Dimensions (in) | 16.0 in (H) x 28.0 in (W) x 26.0 in (L) |
| Collapsed Dimensions (cm) | 40.64 cm (H) x 71.12 cm (W) x 66.0 cm (L) |
| Weight of Product Alone (lb) | 13.772 |
| Weight of Product Alone (kg) | 6.26 |
| Power Source(s) | Battery |
|---|---|
| Batteries Required | Wymagany |
| Battery Summary | 3 AA Alkaliczny Wymagane baterie (Nie zawarty) |
| Battery 1 Included | Nie zawarty |
| Battery 1 Life | 144.0 |
| Battery 1 Qty | 3 |
| Battery 1 Replaceable | Yes |
| Battery 1 Size | AA |
| Battery 1 Type | Alkaliczny |